اسپلیت میدیا

اسپلیت میدیا
اسپلیت میدیا
کولر گازی میدیا در طرح ها و مدل های متنوع توسط کمپانی میدیا تولید شده و به بازار بین المللی عرضه می گردد. محصولات این برند در سال 1370 وارد بازار ایران شده و در مدل های دیواری، ایستاده، پشت پنجره ای، اینورتر دار، تروپیکال و پرتابل بفروش رسیده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

چنانچه قصد خرید کولر گازی میدیا را دارید.
می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شین تجهیز تماس حاصل نمایید.

راهنمای خرید کولر گازی میدیا

کولر گازی میدیا در طرح ها و انواع مدل های متنوع توسط کمپانی میدیا تولید و به بازار بین المللی عرضه می گردد.
محصولات این برند در سال 1370 وارد بازار ایران شده و در مدل های دیواری، ایستاده، پشت پنجره ای، اینورتر دار، تروپیکال و پرتابل بفروش رسیده و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است.
میدیا در سال 1968 کارخانه ای برای ساخت انواع لوازم برقی تاسیس کرده و فعالیت خود را در عرصه لوازم خانگی و سیستم های تهویه مطبوع از جمله اسپلیت آغاز نموده و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، محصولاتی را طبق استاندارهای بین المللی تولید کرده است.
گرید این کالاها همچنین در برچسب انرژی ++A می باشد.
در ادامه به بررسی مشخصات فنی و نکات مهم در انتخاب و خرید کولر گازی میدیا می پردازیم.
شما متقاضیان گرامی می توانید با مراجعه به صفحات محصولات انواع آنها را با هم مقایسه نموده و محصول مورد نیاز خود را بهمراه گارانتی خریداری کنید.

عوامل موثر در قیمت کولر گازی میدیا

تنوع در طراحی، مجهز بودن برخی از مدل های این برند به تکنولوژی اینورتر و یا طراحی مدل های تروپیکال جهت مناطق گرمسیری و همچنین انواع پرتابل با قابلیت حمل و نصب آسان، از عوامل موثر در قیمت کولر گازی میدیا به حساب می آید.
که از تکنولوژی های روز برودتی و حرارتی برخوردار بوده و دارای زیبایی ظاهری هستند.
کارکرد تکنولوژی اینورتر به این صورت می باشد که کیت اینورتور به صورت مداوم دور موتور را تنظیم نموده و در مواقعی که دمای اتاق به درجه مطلوب رسید، دور موتور کاهش پیدا می کند.
همچنین زمانیکه اتاق گرم شود، دور موتور به صورت خودکار افزایش یافته تا درجه هوای محیط را به دمای مطلوب برساند.

بطور کلی این محصولات با انواع کمپرسور روتاری و پیستونی و اینورتر دار در دو نوع کارکرد گرم و سرد و مناسب شرایط آب و هوایی متنوع تولید می شوند.
اسپلیت های تروپیکال میدیا جهت شرایط آب و هوایی گرمسیری طراحی شده و در مناطق گرم و مرطوب از عملکرد خوبی جهت خنک کردن فضا برخوردار می باشد.
تمامی این محصولات در ظرفیت مختلف موجود می باشند.
جهت انتخاب و خرید کولر گازی میدیا در مدل و ظرفیت مناسب، می بایست نکاتی مانند وضعیت آب و هوای منطقه، تعداد پنجره ها، آفتابگیر بودن ساختمان و تعداد نفرات در نظر گرفته شود که قیمت محصول به ظرفیت دستگاه نیز بستگی دارد.
همچنین مدل های پشت پنجره ای و پرتابل به دلیل ابعاد و حجم کم و همچنین ظرفیت های پایین تری، نسبت به مدل های ایستاده و دیواری از قیمت پایین تری برخوردار می باشند.

انواع مدل های کولر گازی میدیا

همانطور که بالاتر گفته شد، کولر گازی مدیا از نظر مدل نصب در انواع مدل های دیواری، ایستاده، پشت پنجره ای و کولر گازی پرتابل ساخته می شوند که مدل های دیواری و ایستاده از دو یونیت خارجی (کندانسور) و یونیت داخلی (اپراتور یا تبخیر کننده) تشکیل می شوند.
مدل های پشت پنجره ای و پرتابل از یک یونیت ساخته شده و کمپرسور در همان تک یونیت قرار دارد .
گرمای حاصل از کارکرد آن بواسطه یک شلنگ تخلیه می شود.
در کلیه این مدل ها از گاز مبرد R410 استفاده شده که این گاز سازگار با محیط زیست بوده و در سیکل تولید سرمایش یا گرمایش، نسبت به دیگر انواع گاز، نشتی کمتری پیدا می کند و به دستگاه آسیب نمی رساند

بطور کلی کارکرد کولر گازی به این نحو می باشد که مایع مبرد در یونیت داخلی یا اپراتور پس از خنک شدن اتاق، تبخیر شده و تبدیل به گاز مبرد می شود.
کمپرسور این گاز را مکش کرده و متراکم می سازد.
در کندانسور یا یونیت خارجی، درجه دمای مبرد متراکم شده کاهش میابد و دوباره به مایع خنک مبرد تبدیل می شود.
همانطور که گفتیم در مدل های تک یونیت کلیه این سیکل در همان یونیت داخلی صورت می گیرد.
از آنجاییکه اپراتور در داخل ساختمان نصب می شود، زیبایی ظاهری آن حائز اهمیت است که کولر گازی های میدیا طراحی لوکس و شیکی دارد.
همچنین روی پنل از صفحه نمایش دیجیتال استفاده شده که موقعیت اسپلیت را به کاربر اطلاع می دهد و آن را شکیل تر می سازد.

کمپرسور های مورد استفاده در اسپلیت میدیا

از مهم ترین اجزاء کولر گازی کمپرسور آن می باشد که بعنوان قلب دستگاه شناخته می شود. به همین علت کیفیت و نوع کمپرسور از اهمیت بالایی برخوردار بوده و کیفیت بالای آنها سبب افزایش راندمان و طول عمر دستگاه می شود.
در انواع اسپلیت میدیا از کمپرسورهای روتاری و پیستونی استفاده شده و لازم به ذکر است که نوع روتاری مناسب مناطق آب و هوایی معتدل و مرطوب و نوع پیستونی مناسب مناطق گرمسیری می باشد.
از لحاظ معمولی و اینورتر دار بودن، کیت اینورتور معمولا روی نوع روتاری نصب شده و در مناطق معتدل مورد استفاده قرار می گیرد.
این کیت میزان مصرف برق را تا 60 درصد افزایش می دهد.
نوع تروپیکال نیز با توجه به کارکرد کمپرسور پیستونی در عملیات خنک سازی از عملکرد مطلوبی برخوردار می باشد.

نیاز به کمک دارید؟

ارائه خدمات مهندسی جهت راه‌اندازی و بهینه‌سازی سیستم‌های برودتی توسط کارشناسان بازرگانی شین تجهیز، جهت مشاوره می توانید با کارشناسان متخصص ما در ارتباط باشید.