جانسون کنترل
جانسون کنترل
 • 0% 0%
اگر قصد خرید محصولات جانسون کنترل را دارید با ما همراه باشید تا با این برند و محصولات این برند آشنا بشوید. بازرگانی شین تجهیز مجری صفر تا صد راه اندازی سردخانه است. و همچنین واردکننده و عرضه کننده ی انواع لوازم و تجهیزات برودتی و تهویه مطبوع و به ایران است. همچنین اگر نیاز به خرید ابزارآلات برند جانسون کنتزل دارید ما میتوانیم با ضمانت کیفیت و ضمانت بهترین قیمت بازار. این محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم. شین تجهیز تمام محصولات خود را در کوتاهترین زمان ممکن به سراسر ایران ارسال میکند.

آشنایی با برند جانسون کنترل

برند جانسون کنترل (johnson controls) یک کمپانی چند ملیتی است. و قطعاتی مثل باتری، تجهیزات الکترونیکی و تجهیزات تبرید و تهویه مطبوع را طراحی و تولید میکند. جانسون کنترل در شش تا از قاره های دنیا کارخانه تاسیس کرده است. از اولایل سال 2017 در رتبه 389 در لیست 500 شرکت برتر دینا از نگاه مجله فورچون قرار گرفت. همچنین بخوانید: ابزارآلات

آشنایی با یکی از زیر مجموعه های جانسون کنترل (برند پن)

پن (penn)نیز یک برند زیر مجموعه جانسون کنترل میباشد. که دفتر مرکزی آن در آمریکا قرار دارد. برند پن نیز دارای سابقه ای 100 ساله در طراحی و تولید تجهیزات کنترلی دما، فشار و جریان هوا را در سیستم‌های گوناگون دارد. پن اخیرا در زمینه ی تبرید صنعتی، محصولات کنترلی هوشمندتر و دقیق‌تری را طراحی کرده است.

محصولات جانسون کنترل ساخت کجاست؟

محصولات برند پن جانسون کنترل در کشور مکزیک ساخته می‌شوند. در ایران بیشتر محصولات پن جانسون کنترل قابل دسترسی می‌باشند. همچنین در صورتی که به تجهیزات خاص ساخته شده توسط پن جانسون کنترل نیاز دارید. از بازرگانی شین تجهیز میتوانید این نوع از محصولات جانسون کنترل را تهیه کنید.

کاربرد محصولات جانسون کنترل

پن جانسون کنترل، سیستم های گوناگونی را برای
 1. کنترل فشار
 2. کنترل روغن
 3. کنترل دما
 4. کنترل دیفراست
 5. کنترل جریان
 6. کنترل رطوبت
میسازد.
ابزارالات پن جانسون کنترل استفاده ی فوق العاده زیادی در :
 • سردخانه صنعتی
 • فروشگاه خرده فروشی
 • تهویه مطبوع
 • صنایع غذایی
 • کشاورزی
 • کنترل فرایند
 • مراکز داده دارند

لیست قیمت محصولات جانسون کنترل

برای اطلاع از قیمت محصولات کنترلی برند پن و همچنین جانسون کنترل که در سیستم‌های سردخانه و تهویه مطبوع استفاده می‌شوند. میتوانید همین الان با کارشناسان شین تجهیز تماس بگیرید.