دانفوس
دانفوس
  • 0% 0%
شین تجهیز واردکننده ی محصولات برودتی شرکت دانفوس در ایران میباشد . محصولات این شرکت را با ضمانت اصالت کالا به فروش میرساند. شما همکاران گرامی میتوانید برای استعلام قیمت و تامین کالاهای شرکت دانفوس از طریق پل های ارتباطی ما با در تماس باشید. و نکته ای مهمی که اینجا قابل توجه است.این است که اگر کالای درخواستی شما در ایران یافت نشد.شما میتوانید از طریق ثبت سفارش شرکت شین تجهیز آن را از نمایندگی های سراسر دنیا خرید و کالای خود را دریافت کنید. در ادامه به معرفی یکی دیگه از برند های برودتی به نام دانفوس میپردازیم.
روغن کمپرسور دانفوس
کمپرسور های منیروپ دانفوس
کمپرسور اسکرال دانفوس

معرفی برند دانفوس | Donfoss

شرکت دانفوس یکی از بزرگترین و معتبرترین کمپانی های سازنده ی قطعات و تجهیزات صنعت تهویه مطبوع است. و در زمینه ی تولید محصولات برودتی صنعتی و همچنین خانگی و تجهیزات مربوط به سردخانه ها فعالیت میکند.

آشنایی با پیشینه ی کمپانی دانفوس

کمپانی دانفوس در سال ۱۹۳۳ در شهر نوردبورگ توسط شخصی به نام مدز کلاوسن و در مزرعه ی خانوادگی کلاوسن تاسیس شد. در ابتدای دهه ی ۳۰ میلادی آقای کلاوسن دانفوس را به تنهایی مدیریت می کرد. و قطعاتی مانند دریچه های آب ، دریچه های ترموستاتیک ، سوییچ فشار، ترموستات، و... تولید می کرد. با گذشت زمان و پیگیری جناب کلاوسن شرکت دانفوس تازه تاسیس بزرگتر شده است. و یک گروه ۲۶ نفره را تشکیل دادند. در دهه ی ۴۰ میلادی در سال ۱۹۴۶ شرکت دانفوس نام قبلی خود را تغییر داد. و نام امروزی خود دانفوس را جایگزین آن کرد. اواخر دهه ی ۴۰ مجموعه ی کارکنان شرکت دانفوس به ۱۷۹ نفر رسید. دهه ی ۵۰ نقطه ی عطف اول شرکت دانفوس میباشد. زیرا در دهه ی ۵۰ کمپانی دانفوس با تولید و فروش ۵۰۰ کمپرسور سود بالایی را دریافت کرد. در دهه ی ۶۰ میلادی مرگ آقای کلاوسن شوک بزرگی از نظر تولیدی و اقتصادی به شرکت دانفوس وارد کرد.

تحولی در ساختار کمپانی دانفوس

اما در دهه ی ۷۰ شرکت دانفوس دچار تغییرات و پیشرفت های بزرگی شد. تا اولین بار نام خود را در این صنعت بر سر زبان ها بیاندازد. در دهه ی ۷۰ کنترل کننده های فرکانس که همان ورژن های مبتدی و اولیه درایو های صنعتی و‌اینورترهای امروزی میباشند. طراحی و تولید شد و موفق به جایزه IF برای طراحی موتور QRT شد. در دهه ی ۸۰ سال ۱۹۸۵ شرکت دانفوس به دلیل اختراع سیستمی برای تصفیه و جذب مواد معدنی از آب فاصلاب در کشور دانمارک جایزه ی برترین کارآفرین را دریافت کرد. در دهه ی ۸۰ تعداد ۱۰۰ میلیون کمپرسور در شرکت دانفوس تولید شد. و ۱۳۲۸۵ نفر به صورت استخدام از سراسر جهان در این شرکت مشغول به کار شدند. در دهه ی ۹۰ شرکت دانفوس تعدادی نمایندگی در کشورهای سراسر جهان مانند چین و روسیه تاسیس کرد. و شرکت دانفوس در دهه ی ۹۰ موفق به دریافت استاندارد ISO 9001 شد. و همچنین در این دهه با‌وبت رکورد ۱۹۰۰۰ نیرو در سراسر نمایندگی های دنیا رکورد جالبی را از این حیث ثبت کرد. در دهه ی ۲۰۱۰ میلادی شرکت دانفوس به دنبال طراحی و تولید قطعات و ماشین آلات پیشرفته تر بود. و بالغ بر ۲۸۰۰۰ نفر نیرو در سراسر جهان به استخدام در آورد.

 عملکرد و‌ نوع تولیدات این شرکت دانفوس شامل چه مواردی است

کمپانی دانفوس ابتدا محصولاتی صنعتی مانند پرشرسوییچ ها و دریچه های آب و ... تولید می کرد. با گذر زمان و پیشرفت تکلونوژی و نیاز صنعت به دستگاههای پیشرفته تر شرکت دانفوس شروع به تولید محصولاتی مانند اینورترها، درایوها، سیستم های سرمایشی و گرمایشی و شیرهای تاسیساتی کرد. از جمله محصولات صنعتی که شرکت دانفوس امروزه در آن فعالیت دارد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
  1. سیستم های کنترل قدرت
  2. سیستم های گرمایشی
  3. سیستم های سرمایشی
  4. تجهیزات اتوماسیون صنعتی
  5. درایوهای صنعتی
  6. پمپ های فشار قوی
  7. تجهیزات ایمنی آتش سوزی

محصولات تولید شده توسط برند دانفوس | donfoss

از شیرآلاتی که در صنعت تبرید کاریرد دارند شرکت دانفوس آنها را تولید میکند. میتوان شیرانبساط های مکانیکی و الکترونیکی، شیربرقی، شیراطمینان، پیلوت ولو، شیر تنظیم ظرفیت، شیرآلات آمونیاکی، چک ولو، بال ولو و روتولاک ولو(شیر سرویس) را نام برد. از جمله کمپرسورهای تولیدی شرکت دانفوس که در صنعت تبرید و سیستم های سرمایشی کاربرد دارند می توان به کمپرسور منیروپ دانفوس، کمپرسور اسکرال و کمپرسورهای یخچالی(سکاپ) اشاره کرد. شرکت دانفوس امروزه در بحث تجهیزات کنترلی و اندازه گیری در سیستم های سرمایشی نیز تولیدات انبوهی دارد. که از این تولیدات میتوان به پرشرسوییچ دانفوس ، ترموستات، فیلتردرایر، سایت گلاس، کردرایر، پوسته کر، فیلتر ساکشن اشاره کرد. یکی دیگر محصولات مهم شرکت دانفوس را میتوان به قطعات مصرفی این شرکت مانند روغن‌ کمپرسور دانفوس های این شرکت اشاره کرد. در زمینه ی تجهیزات و سیستم های سرمایشی و سردخانه شرکت دانفوس محصولاتی مانند کندانسور، اواپراتور و مبدل های صفحه ای(پلیت) تولیدات انبوهی با کیفیت بالا داشته است. و این محصولات را روانه ی بازار کرده است.