روغن کمپرسور سانیسو

روغن کمپرسور سانیسو
امروزه برند سانیسو به دلیل روش خاص خود برای تولید روغن های برودتی که استفاده میکند. یکی از کاربردی ترین و پر طرفدارترین روغن های برودتی را در کلیه نقاط جهان تولید و به فروش‌ میرساند. کمپانی سانیسو به دلیل اینکه روغن های معدنی خود را با پالایش های نفتی و روغن های سنتنیک خود را با فرآیندهای سنتزی تولید میکند این روش از تولید باعث افزایش کیفیت روغن های برودتی تولیدی شرکت سانیسو میشود.

در حال نمایش 6 نتیجه

روغن کمپرسور سانیسو:
امروزه برند سانیسو به دلیل روش خاص خود برای تولید روغن های برودتی که استفاده میکند.
یکی از کاربردی ترین و پر طرفدارترین روغن های برودتی را در کلیه نقاط جهان تولید و به فروش‌ میرساند. کمپانی سانیسو به دلیل اینکه روغن های معدنی خود را با پالایش های نفتی و روغن های سنتنیک خود را با فرآیندهای سنتزی تولید میکند این روش از تولید باعث افزایش کیفیت روغن های برودتی تولیدی شرکت سانیسو میشود.

از مزایای روغن های تولیدی شرکت سانیسو میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
۱- مقاومت و پایداری در برابر واکنش های شیمیایی اعم از واکنش در برابر مبرد و قطعات فلزی و قطعات داخل کمپرسور

۲- بر اثر متراکم کردن گاز توسط کمپرسور دما و فشار داخل کمپرسور بالا رفته که این امر باعث رسوب کربن بر روی قطعات و شیرآلات کمپرسور میشود. روغن سانیسو به خوبی این کربن های رسوب شده در داخل کمپرسور و شیرآلات را حذف میکند.

۳- به دلیل رقیق بودن کافی روغن، مسیر خط لوله و مسیر بسته شدن لوله ها گیر نمیکند و حرکت مداوم دارد.

۴- در کمپرسورهای هرماتیک روغن به عنوان عایقی مناسب مانع از انتقال جریان الکتریکی بین بدنه کمپرسور و موتور میشود.

۵- روغن های سانیسو دارای ویسکوزیته بالایی هستند و بدون هیچ مواد اضافی و آلودگی برای جلوگیری از خراش و آسیب رسیدن به قطعات داخلی کمپرسور بسیار مناسب هستند.

روغن های سانیسو در دو سری تولید و به بازار عرضه میشوند:
۱- روغن های سانیسو سری GS (معدنی)
۲- روغن های سانیسو سری SL (پلی استر)

۱- روغن های سانیسو سری GS(معدنی یا mineral) متناسب با گازهای R22 و R502 و سیستم های آمونیاکی استفاده میشوند

۲- روغن های سانیسو سری SL (پلی استر POE) متناسب با گازهای R134a،R404، R410A، R407C و R22 میباشد که در انتهای صفحه کاتالوگ و اطلاعات فنی مربوط به روغن های سانیسو را مشاهده میکنید.

 

نیاز به کمک دارید؟

ارائه خدمات مهندسی جهت راه‌اندازی و بهینه‌سازی سیستم‌های برودتی توسط کارشناسان بازرگانی شین تجهیز، جهت مشاوره می توانید با کارشناسان متخصص ما در ارتباط باشید.