از آنجایی که انواع تقلبی کمپرسور بیتزر در بازار وجود دارد، اطمینان از اصالت کمپرسور خریداری شده بسیار مهم است. کمپرسورهای تقلبی بیتزر معمولاً شکل کمپرسورهای اصلی را دارند و بسیار شبیه کمپرسورهای بیتزر اصلی هستند.

در اینجا مطمئن ترین راه برای تضمین اصالت کمپرسور بیتزر معرفی شده توسط خود کارخانه بیتزر آلمان است.

برای اینکه مشتریان با خیالی آسوده محصولات این کارخانه را خریداری کنند، شرکت بیتزر بارکد و شماره سریال ویژه محصولات خود را در نظر گرفته است. به این معنی که این شرکت با ارسال شماره سریال حک شده بر روی کمپرسور خریداری شده از کارخانه بیتزر، شما را از صحت کالایی که در دست دارید مطلع می کند.

بیشتر بخوانید : کمپرسور اسکرو بیتزر

دستورالعمل انجام این فرآیند ساده به شرح زیر است:

ابتدا باید یک برنامه اسکنر بارکد را روی تلفن همراه خود نصب کنید. این برنامه به روش های مختلف برای انواع گوشی های موبایل ارائه شده است و فقط کافی است آن را برای موبایل خود دانلود کنید.
مطمئن شوید که گوشی شما به اینترنت متصل است.
سپس، با باز کردن برنامه بارکدخوان، QR (بارکد تصویر و مربع) موجود در بدنه کمپرسور را در صفحه گوشی خود اسکن کنید.
حال اگر کمپرسور شما اورجینال و ساخت کارخانه بیتزر باشد، لینک وب سایت کمپرسور بیتزر در موبایل شما ظاهر می شود.
با بازکردن لینک کارخانه بیتزر و نمایش عبارت Verification pass که به معنای موفقیت در خواندن و تایید صحت بارکد است، می توانید مدل کمپرسور و شماره سریال درج شده روی بدنه کمپرسور را با چیزی که وب سایت بیتزر به شما نشان می دهد مطابقت دهید. اگر بین آنچه بر روی کمپرسور حک شده و آنچه سایت بیتزر به شما نشان می دهد مطابقت دارد، به این معنی است که کمپرسور شما در اصل ساخت آلمان است.

بیشتربخوانید : کمپرسور اسکرال بیتزر

برچسب کمپرسور بیتزر، پلاک خودرو و کد QR

در نهایت شرکت شین تجهیز با ارائه خدمات پس از فروش و ضمانت اصالت انواع کمپرسور آلمانی بیتزر را به فروش می رساند. شما می توانید با مراجعه به صفحه لیست قیمت کمپرسور آلمانی اصل Bitzer کمپرسور مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.